ANKARA NOTERLERI; ÇUBUK Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

ÇUBUK Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

ÇUBUK Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. ÇUBUK Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. ÇUBUK Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

ÇUBUK Noterliği ANKARA ilimizin ÇUBUK/ANKARA ilçesinde bulunmaktadır. ÇUBUK Noterliği PTT CADDESİ N:62/7-8 adresinde faaliyet göstermektedir. ÇUBUK Noterliği  ‘ine 312 837 04 96 nolu telefon ve 312 837 70 00 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. ÇUBUK Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 2 ve Noterlik sınıfı 1 dir. ÇUBUK Noterliği’nin Adı ve soyadı AYŞEGÜL,AŞKIN dır.

ÇUBUK Noterliği’inin Adı ve soyadı: AYŞEGÜL,AŞKIN

ÇUBUK Noterliği adresi: PTT CADDESİ N:62/7-8

ÇUBUK Noterliği telefonu: 312 837 04 96

ÇUBUK Noterliği faksı: 312 837 70 00

ÇUBUK Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

ÇUBUK Noterliği Noterlik sınıfı: 2

ÇUBUK Noterliği Noterlik sınıfı: 1

ÇUBUK Noterliği Noterlik durumu: ASİL

ÇUBUK Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  ÇUBUK Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>