ESKİŞEHİR NOTERLERİ; ESKİŞEHİR 6. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

ESKİŞEHİR 6. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

ESKİŞEHİR 6. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. ESKİŞEHİR 6. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. ESKİŞEHİR 6. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

ESKİŞEHİR 6. Noterliği ESKİŞEHİR ilimizin /ESKİŞEHİR ilçesinde bulunmaktadır. ESKİŞEHİR 6. Noterliği DELİKLİTAŞ MAH. ASARCIKLI CAD. DOĞAN APT.N:58 K:1 D:2 26000 adresinde faaliyet göstermektedir. ESKİŞEHİR 6. Noterliği  ’ine 222 220 01 59 nolu telefon ve 222 220 25 14 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. ESKİŞEHİR 6. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 1 ve Noterlik sınıfı 1 dir. ESKİŞEHİR 6 . Noterliği’nin Adı ve soyadı FİLİZ,ÖZCAN dır.

ESKİŞEHİR 6. Noterliği’inin Adı ve soyadı: FİLİZ,ÖZCAN

ESKİŞEHİR 6. Noterliği adresi: DELİKLİTAŞ MAH. ASARCIKLI CAD. DOĞAN APT.N:58 K:1 D:2 26000

ESKİŞEHİR 6. Noterliği telefonu: 222 220 01 59

ESKİŞEHİR 6. Noterliği faksı: 222 220 25 14

ESKİŞEHİR 6. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

ESKİŞEHİR 6. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

ESKİŞEHİR 6. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

ESKİŞEHİR 6. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

ESKİŞEHİR 6. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  ESKİŞEHİR 6. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Incoming search terms:

  • eskişehir 6 noter irtibat
Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>