GAZİANTEP NOTERLERİ; GAZİANTEP 8. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

GAZİANTEP 8. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

GAZİANTEP 8. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. GAZİANTEP 8. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. GAZİANTEP 8. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

GAZİANTEP 8. Noterliği GAZİANTEP ilimizin /GAZİANTEP ilçesinde bulunmaktadır. GAZİANTEP 8. Noterliği İNCİLİPINAR MAH.GAZİ MUHTAR PAŞA BULVARI 1 NL. SK.N:4/A ŞEHİTKAMİL adresinde faaliyet göstermektedir. GAZİANTEP 8. Noterliği  ‘ine 342 215 39 05 nolu telefon ve 342 215 39 06 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. GAZİANTEP 8. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 1 ve Noterlik sınıfı 1 dir. GAZİANTEP 8. Noterliği’nin Adı ve soyadı EROL,DELİKURT dır.

GAZİANTEP 8. Noterliği’inin Adı ve soyadı: EROL,DELİKURT

GAZİANTEP 8. Noterliği adresi: İNCİLİPINAR MAH.GAZİ MUHTAR PAŞA BULVARI 1 NL. SK.N:4/A ŞEHİTKAMİL

GAZİANTEP 8. Noterliği telefonu: 342 215 39 05

GAZİANTEP 8. Noterliği faksı: 342 215 39 06

GAZİANTEP 8. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

GAZİANTEP 8. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

GAZİANTEP 8. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

GAZİANTEP 8. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

GAZİANTEP 8. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  GAZİANTEP 8. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

 

Incoming search terms:

  • gaziantep 8 noter
Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>