İSTANBUL NOTERLERİ; BAKIRKÖY 20. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

BAKIRKÖY 20. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

BAKIRKÖY 20. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. BAKIRKÖY 20. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. BAKIRKÖY 20. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

BAKIRKÖY 20. Noterliği İSTANBUL ilimizin BAKIRKÖY/İSTANBUL ilçesinde bulunmaktadır. BAKIRKÖY 20. Noterliği MRŞ FEVZİ ÇAKMAK CD. MERİÇ SK. HALİS AHMET İŞ MERKEZİ NO:6/12-13 ŞİRİNEVLER  adresinde faaliyet göstermektedir. BAKIRKÖY 20. Noterliği  ‘ine 212 552 89 16 nolu telefon ve 212 551 76 24 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. BAKIRKÖY 20. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 1 ve Noterlik sınıfı 1 dir. BAKIRKÖY 20. Noterliği’nin Adı ve soyadı ŞADİYE GÜLER,ZEYNELOĞLU dır.

BAKIRKÖY 20. Noterliği’inin Adı ve soyadı: ŞADİYE GÜLER,ZEYNELOĞLU

BAKIRKÖY 20. Noterliği adresi: MRŞ FEVZİ ÇAKMAK CD. MERİÇ SK. HALİS AHMET İŞ MERKEZİ NO:6/12-13 ŞİRİNEVLER

BAKIRKÖY 20. Noterliği telefonu: 212 552 89 16

BAKIRKÖY 20. Noterliği faksı: 212 551 76 24

BAKIRKÖY 20. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

BAKIRKÖY 20. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

BAKIRKÖY 20. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

BAKIRKÖY 20. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

BAKIRKÖY 20. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  BAKIRKÖY 20. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Incoming search terms:

  • bakırköy noterleri
Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>