İSTANBUL NOTERLERİ; BAKIRKÖY 45. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

BAKIRKÖY 45. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

BAKIRKÖY 45. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. BAKIRKÖY 45. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. BAKIRKÖY 45. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

BAKIRKÖY 45. Noterliği İSTANBUL ilimizin /İSTANBUL ilçesinde bulunmaktadır. BAKIRKÖY 45. Noterliği ORUÇ REİS MAH.TEKSTİL KENT CAD.10-J BLOK A-20 N:17 ESENLER adresinde faaliyet göstermektedir. BAKIRKÖY 45. Noterliği  ‘ine 212 438 78 35 nolu telefon ve 212 438 78 36 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. BAKIRKÖY 45. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 1 ve Noterlik sınıfı 1 dir. BAKIRKÖY 45. Noterliği’nin Adı ve soyadı KÖKSAL,PEHLİVAN dır.

BAKIRKÖY 45. Noterliği’inin Adı ve soyadı: KÖKSAL,PEHLİVAN

BAKIRKÖY 45. Noterliği adresi: ORUÇ REİS MAH.TEKSTİL KENT CAD.10-J BLOK A-20 N:17 ESENLER

BAKIRKÖY 45. Noterliği telefonu: 212 438 78 35

BAKIRKÖY 45. Noterliği faksı: 212 438 78 36

BAKIRKÖY 45. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

BAKIRKÖY 45. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

BAKIRKÖY 45. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

BAKIRKÖY 45. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

BAKIRKÖY 45. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  BAKIRKÖY 45. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Incoming search terms:

  • tekstilkent noter
  • bakirköy 45 noterliği
  • bakırköy noterliği
  • tekstil kentte noter
  • tekstilkent noter adres
  • tekstilkent noteri
  • tesktilkent noter iletisim
Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>