İZMİR NOTERLERİ; KARŞIYAKA 5. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

KARŞIYAKA 5. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

KARŞIYAKA 5. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. KARŞIYAKA 5. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. KARŞIYAKA 5. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

KARŞIYAKA 5. Noterliği İZMİR ilimizin KARŞIYAKA/İZMİR ilçesinde bulunmaktadır. KARŞIYAKA 5. Noterliği MANAS BULVARI 1586/7 SK. N:2 KIRKPINARLAR İŞ MRK. A BLOK N:106 ADALET MH. BAYRAKLI adresinde faaliyet göstermektedir. KARŞIYAKA 5. Noterliği  ‘ine 232 462 44 01 nolu telefon ve 232 462 48 44 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. KARŞIYAKA 5. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 1 ve Noterlik sınıfı 1 dir. KARŞIYAKA 5. Noterliği’nin Adı ve soyadı CAVİT,DURDU dır.

KARŞIYAKA 5. Noterliği’inin Adı ve soyadı: CAVİT,DURDU

KARŞIYAKA 5. Noterliği adresi: MANAS BULVARI 1586/7 SK. N:2 KIRKPINARLAR İŞ MRK. A BLOK N:106 ADALET MH. BAYRAKLI

KARŞIYAKA 5. Noterliği telefonu: 232 462 44 01

KARŞIYAKA 5. Noterliği faksı: 232 462 48 44

KARŞIYAKA 5. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

KARŞIYAKA 5. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

KARŞIYAKA 5. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

KARŞIYAKA 5. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

KARŞIYAKA 5. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  KARŞIYAKA 5. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>