MERSİN NOTERLERİ; MERSİN 3. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

MERSİN 3. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

MERSİN 3. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. MERSİN 3. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. MERSİN 3. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

MERSİN 3. Noterliği MERSİN ilimizin /MERSİN ilçesinde bulunmaktadır. MERSİN 3. Noterliği URAY CAD.ZEKİ SABAH İŞHANI ZEMİN KAT NO:64 33060 adresinde faaliyet göstermektedir. MERSİN 3. Noterliği  ‘ine 324 233 12 86 nolu telefon ve 324 232 27 56 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. MERSİN 3. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 1 ve Noterlik sınıfı 1 dir. MERSİN 3 . Noterliği’nin Adı ve soyadı İRFAN,ERDOĞDU dır.

MERSİN 3. Noterliği’inin Adı ve soyadı: İRFAN,ERDOĞDU

MERSİN 3. Noterliği adresi: URAY CAD.ZEKİ SABAH İŞHANI ZEMİN KAT NO:64 33060

MERSİN 3. Noterliği telefonu: 324 233 12 86

MERSİN 3. Noterliği faksı: 324 232 27 56

MERSİN 3. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

MERSİN 3. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

MERSİN 3. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

MERSİN 3. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

MERSİN 3. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  MERSİN 3. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Incoming search terms:

  • mersin noterleri
  • mersin 3 noter harita
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>