ORDU NOTERLERİ; ORDU 2. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

ORDU 2. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

ORDU 2. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. ORDU 2. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. ORDU 2. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

ORDU 2. Noterliği ORDU ilimizin /ORDU ilçesinde bulunmaktadır. ORDU 2. Noterliği ŞÜKRÜ EFENDİ SOK.N:2 K:2 52100 adresinde faaliyet göstermektedir. ORDU 2. Noterliği  ‘ine 452 225 01 51 nolu telefon ve 452 225 01 51 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. ORDU 2. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 2 ve Noterlik sınıfı 2 dir. ORDU 2 . Noterliği’nin Adı ve soyadı MELİH GAZİ,DEMİRCİOĞLU dır.

ORDU 2. Noterliği’inin Adı ve soyadı: MELİH GAZİ,DEMİRCİOĞLU

ORDU 2. Noterliği adresi: ŞÜKRÜ EFENDİ SOK.N:2 K:2 52100

ORDU 2. Noterliği telefonu: 452 225 01 51

ORDU 2. Noterliği faksı: 452 225 01 51

ORDU 2. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

ORDU 2. Noterliği Noterlik sınıfı: 2

ORDU 2. Noterliği Noterlik sınıfı: 2

ORDU 2. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

ORDU 2. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  ORDU 2. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>