SAKARYA NOTERLERİ; SAKARYA 1. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

SAKARYA 1. Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

SAKARYA 1. Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. SAKARYA 1. Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. SAKARYA 1. Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

SAKARYA 1. Noterliği SAKARYA ilimizin ADAPAZARI/SAKARYA ilçesinde bulunmaktadır. SAKARYA 1. Noterliği ÇARK CADDESİ PASAJ 2000 K:1 N:78 adresinde faaliyet göstermektedir. SAKARYA 1. Noterliği  ‘ine 264 281 12 25 nolu telefon ve 264 282 22 70 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. SAKARYA 1. Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 1 ve Noterlik sınıfı 1 dir. SAKARYA 1 . Noterliği’nin Adı ve soyadı VEDAT,CANBEK dır.

SAKARYA 1. Noterliği’inin Adı ve soyadı: VEDAT,CANBEK

SAKARYA 1 . Noterliği adresi: ÇARK CADDESİ PASAJ 2000 K:1 N:78

SAKARYA 1. Noterliği telefonu: 264 281 12 25

SAKARYA 1. Noterliği faksı: 264 282 22 70

SAKARYA 1. Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

SAKARYA 1. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

SAKARYA 1. Noterliği Noterlik sınıfı: 1

SAKARYA 1. Noterliği Noterlik durumu: ASİL

SAKARYA 1. Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  SAKARYA 1. Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

 

Incoming search terms:

  • sakarya 1 noter
  • SAKARYA 1 NOTERLİĞİ ADRES
  • 8 noterlik sakarya
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>