SAKARYA NOTERLERİ; SAPANCA Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

SAPANCA Noterliği Adres, Telefon ve Noter Bilgileri

SAPANCA Noterliği bir kamu hizmeti yürütmektedir. SAPANCA Noterliği, hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkları önlemek için işlemleri belgelendirir ve kanunen verilmiş görevleri yürütür. SAPANCA Noterliği yapılması kanunla başka bir makam, merci veya şahsa verilmemiş olan her nevi hukuki işlemleri düzenlemek, Kanunlarda resmi olarak yapılmaları emredilen ve mercileri belirtilmemiş olan bütün hukuki işlemleri bu kanun hükümlerine göre yapmak, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi yapmak, dışarda yazılıp getirilen kağıtların üzerindeki imza, mühür veya herhangi bir işareti veya tarihi onaylamak, belgeleri bir dilden diğer dile veya bir yazıdan başka bir yazıya çevirmek, protesto, ihbarname ve ihtarname göndermek, kanunen tescili gereken işlemleri tescil etmek gibi görevleri yürütmektedir.

SAPANCA Noterliği SAKARYA ilimizin SAPANCA/SAKARYA ilçesinde bulunmaktadır. SAPANCA Noterliği ÇAYİÇİ MAH. ATATÜRK CAD. MERCAN SOK. N:B/4 adresinde faaliyet göstermektedir. SAPANCA Noterliği  ‘ine 264 582 57 91 nolu telefon ve 264 582 20 24 nolu faks numarasından ulaşabilirsiniz. SAPANCA Noterliği‘nin Noterlik sınıfı 2 ve Noterlik sınıfı 2 dir. SAPANCA . Noterliği’nin Adı ve soyadı GÜLGÜN,AYDIN dır.

SAPANCA Noterliği’inin Adı ve soyadı: GÜLGÜN,AYDIN

SAPANCA Noterliği adresi: ÇAYİÇİ MAH. ATATÜRK CAD. MERCAN SOK. N:B/4

SAPANCA Noterliği telefonu: 264 582 57 91

SAPANCA Noterliği faksı: 264 582 20 24

SAPANCA Noterliği mesai saatleri: 09:00-17:00

SAPANCA Noterliği Noterlik sınıfı: 2

SAPANCA Noterliği Noterlik sınıfı: 2

SAPANCA Noterliği Noterlik durumu: ASİL

SAPANCA Noterliği harita: Harita için lütfen tıklayınız.

Veri tabanında yer alan Noter Bilgileri sürekli olarak güncel tutulmaktadır.  SAPANCA Noterliği ‘in iletişim bilgileri yanlış ise lütfen iletişime geçiniz. Noter iletişim bilgileri ve noterler hakkında veri temin ettiğiniz bu site bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

 

Incoming search terms:

  • SAPANCA NOTER
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>